Isparta Valimiz Sayın Şehmus Günaydın, 2 Mart 2017 günü ilçemizi ziyaret etmiştir. Sütçüler ziyaretine Karadiken Köyü ile başlayan Sayın Valimiz, vatandaşlarla köy odasında bir araya gelerek kendisine iletilen talep ve önerileri dinledi. Ardından Sütçüler Kaymakamlığına geçen Sayın Valimiz Şehmus Günaydın, burada Kaymakamımız Furkan Duman’dan ilçe hakkında bilgi aldı. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Sütçüler Belediyesi’ni ziyaret eden Sayın Valimiz Şehmus Günaydın Belediye Başkanı Mustafa Üstün’den ilçede yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı, ayrıca Sütçüler Belediyesi’nin BAKA ile ortaklaşa hayata geçirdiği alternatif turizm projesi kapsamında inşa edilen bungalov ve konsept çadırlarda incelemelerde bulundu.
Sayın Valimiz Şehmus Günaydın ilçe çarşısındaki esnafları da ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Ardından İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek yetkililerinden bilgi aldı.
Sütçüler Meslek Yüksek Okulu Toplantı salonunda düzenlenen toplantıda ilçe mahalle ve köy muhtarlarıyla buluştu. Muhtarların sorunlarını dinleyen Sayın Valimiz, başta içme suları olmak üzere bu sorunların en kısa sürede imkanlar doğrultusunda çözüleceğini söyledi. Sayın Valimiz toplantı sonrasında ilçeye ve köylere tekrar ziyarette bulunacağını söyleyerek ilçemizden ayrıldı.